Ești gata să încerci ceva nou și diferit?

Ești gata să încerci ceva nou și diferit?

Suntem un salon care oferă cele mai bune servicii de îngrijite, accesorii de înaltă calitate, la prețuri accesibile. De la manichiură și pedichiură, vă oferim tot ce aveți nevoie pentru o călătorie ușoară și confortabilă la salon.

Echipa noastră de profesioniști știe cât de important este ca femeile să aibă încrederea pe care o merită, indiferent de aspectul lor – de aceea vă oferim servicii cu produse care sunt elegante, eficiente și ușor de utilizat. De exemplu, șamponul și balsamul nostru cu unt de shea sunt ușor de utilizat pe toate tipurile de păr! În plus, există o gamă uimitoare de alte produse de înfrumusețare, de la șampoane la deodorante!

Salon Hera nu este numai un salon de manichiură, ci o recomandare pentru tratamente profesionale si pedichiuri. Despre noi vezi ceva mai bine de doua decenii, cu toate ca echipa noastra are experienta in manichiura si pedichiura. Aveati totusi o speranta speciala? – noul salon Hera Ploiesti este disponibil!